• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hank Azaria przestaje być głosem Carla, Lou, Julio i Trzmiela...
Information 
0
26 czerwca 2020 roku Hank Azaria wydał na Instagramie oświadczenie, w którym zapowiedział, że nie będzie już użyczał głosu Carlowi Carlsonowi, policjantowi Lou, fryzjerowi Julio ani Trzmielowi. Uznał, że dzięki temu w rolę bohaterów będą mogły wcielić się osoby o tym samym pochodzeniu i rasie.

[Obrazek: w5PuGfz.jpg]
Decyzja aktora prawdopodobnie została podyktowana kontrowersją wokół Apu, właściciela Kwik-E-Martu indyjskiego pochodzenia, oraz rezygnacją z użyczania głosu tej postaci na początku 2020 roku.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
0
Uważam, że to bzdurne tłumaczenie. To jest właśnie podkreślanie koloru skóry i znaczenia tego koloru. A dlaczego biały nie może podkładać głosu "kolorowej" postaci? Idąc tym tokiem rozumowania (strasznie mi nie po drodze z tą wszechogarniającą poprawnością polityczną, która czyni więcej złego niż dobrego - tak myślę), to Hannibala Lectera powinien zagrać prawdziwy kanibal!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
0
Absolutnie się z tobą zgadzam @macbdotcom! Odpowiem w innym kontekście nie dotyczącym serialu.
A chodzi mi o to jak "showrunnerka" serialu Wiedźmin od Netfliksa spieprzyła serial oparty na prozie Sapkowskiego kierując się właśnie tzw. "poprawnością polityczną" T2412

A to cytat z Twittera "showrunnerki" serialu Wiedźmin od Netfliksa:
Cytat:[W Ameryce] „mamy długą i historię przeplecioną niechlubnymi aspektami niewolnictwa, wykorzystywania i szydzenia z ludzi o kolorze skóry innym niż biały. Skoro dotychczas szala została przechylona przez historię w jedną stronę, naturalną rzeczą jest próba zbalansowania jej”.

Jej argumenty zmasakrował polski Youtuber. Warto zobaczyć póki YT nie uzna że to "mowa nienawiści"  Shutup

[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości