• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
free land token
#1
0
Czy znacie sposób na nielimitowany free land token. Generuje je budynek Golden Goose Realty o ile ktoś go posiada. Niestety go przegapiłem. Czy jest inny sposób?

[Obrazek: 18Mx9hx.png]
  Odpowiedz
#2
1
Nie ma sposobu na nielimitowane Free Land Token's @pablopbl4! Tym bardziej że "nielimitowane" nie miały by sensu bo przecież nie można rozbudowywać miasta bez końca...

Jest za to możliwość dodania Golden Goose Realty do twojego Springfield lub też dodania 1000 (lub wielokrotności) Free Land Token's do twojego konta.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie PW!  Cool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
pablopbl4  Zobacz wszystkie
#3
0
(25.09.2019, 20:17)remoHnospmiS napisał(a): Jest za to możliwość dodania Golden Goose Realty do twojego Springfield lub też dodania 1000 (lub wielokrotności) Free Land Token's do twojego konta.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie PW!  Cool

A ja też bym mógł? Byłbym zainteresowany :-), pączki nie są mi aż tak potrzebne, ale free land tokeny to by się przydały, teraz jestem w sytuacji, gdzie upycham budynki w pozostałościach wolnej przestrzeni, ale no zależy mi na estetyce miasta. Tylko nie 1000, bo by gra straciła cały "fun". Dałoby się mniej, jakieś 10 np? Albo alternatywa czyli ten Golden Goose Reality też byłby dobry :-P. Z góry dzięki, to w ogóle legalne tak btw? xd
  Odpowiedz
#4
0
Szczerze mówiąc, to i ja - choć od lat gram - jakoś tego  Golden Goose Realty nie kojarzę. Może nawet mam, a nie pamiętam? Miałem sporą przerwę w graniu, bo jako zadeklarowanemu graczowi freemium brakowało czasu, aby nadążać ze wszystkim. Teraz już nie mam parcia, by wszystko wygrywać, ale szczerze mówiąc to i wszelkie (prawie Wink ) limity osiągnąłem.

No właśnie! To jak to jest z tymi klockami Free Land? Też nie potrzebuję pączków, a i nad tymi terenami się zastanawiam, czy warto. Jedno by mi się na pewno przydało: zwiększyć limit budynków. Ale to chyba niewykonalne... Nawet dla @remoHnospmiS...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości