• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy "event" The Real Moms of Springfield...
#1
Zszokowany 
3

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


No i się doczekaliśmy, chociaż tak naprawdę słowo "event" jest tu mocno naciągane no i po tak długim czasie wyczekiwania nowe wydarzenie ***** nie urywa!  Cry

A teraz do rzeczy!  Cool

The Simpsons: Tapped Out "Moms of Springfield" jest 185 aktualizacja treści, która zostanie wydana 15 maja 2019 roku. Została ogłoszona 11 maja przez Matta Selmana na jego kanale Twitter.

Postacie

Image Name Unlock image Notes
Mrs. Prince Unlocks after completing The Real Moms of Springfield Pt. 5.
Jerri Mackleberry Unlocks with The Needle Exchange.

Powracające postacie

Image Name Cost Unlock image Notes
Maw Spuckler 80  
Mrs. Bouvier   Unlocks with Piggly's Super Smorg.
Rose Quimby   Unlocks with Capital City Capitol Building.
Sarah Wiggum   Unlocks with Springfield

Aquarium.


Skórki postaci

Image Name Unlock image Notes
Jake Boyman Unlocks after completing The Real Moms of Springfield Pt. 4.

Budynki

Image Name Cost Build time Task Notes
Jittery Joe's Coffee   4h   Unlocks after completing The Real Moms of Springfield Pt. 2.
The Needle Exchange 150 6s   Unlocks Jerri Mackleberry.

Powracające budynki

Image Name Cost Build time Task Notes
Piggly's Super Smorg 140 6s Undercooking Pork Unlocks Mrs. Bouvier.
Capital City Capitol Building 150 Arguing Which Side of the Aisle is Better Unlocks Rose Quimby.
Springfield Aquarium 300 Please Don't Feed the Prisoners Unlocks Sarah Wiggum.

Dekoracje

Image Name Notes
Kitchen Carnival Unlocks after completing The Real Moms of Springfield Pt. 1.

Po prostu brak mi słów... Sick Huh
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
kshychopata rafal54396953 macbdotcom  Zobacz wszystkie
#2
0
Oby to taki rozruch był (ten event)  Big Grin

Fajnie, fajnie. Coś tam sobie kliknąłem, trochę sobie poczekałem i znowu kliknąłem i jest dobrze Smile
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#3
1
Ja osobiście nie nazywał bym tego tworu eventem @rafal54396953.
Jest to raczej mini event, a na dokładkę zbugowany Exclamation
Otóż okazało się że w 3 części The Real Moms of Springfield Pt. 3 nie można ukończyć zadania, ponieważ trzeba uzbierać 200 [Obrazek: jKSvEWW.png], a z niewiadomego powodu są zablokowane dalsze zadania postaci po przekroczeniu limitu 150 [Obrazek: jKSvEWW.png]  Huh

[Obrazek: EV7rnYX.png]

Oczywiście można to obejść znajdując poszczególne postacie biorące udział w tym zadaniu i wybierać to zadanie
z indywidualnej listy zadań każdej postaci z osobna:

[Obrazek: qkGjcdA.jpg]

Aby zakończyć to zadanie można w ten sposób wybierać następujące postacie: Marge, Lisę, Barta, Homera, Helen Lovejoy, Ruth Powers, Apu, Manjula, Sarah Wiggum oraz Jerri...
Oczywiście do momentu przekroczenia 200 [Obrazek: jKSvEWW.png]. Zajmuje to trochę czasu bo trzeba ich najpierw poszukać...
Potem jest już z górki bo dalej wszystko działa jak trzeba.

Pokazuje to w jaki sposób EA podchodzi do gry. Nie potrafili zrobić poprawnie działającego mini eventu!
Moim zdaniem wskazuje to wyłącznie na kompletny brak zainteresowania grą i potwierdza teorie o powolnej agonii TSTO!

Poza tym co to za wydarzenie które wnosi do gry raptem 2 nowe postacie, 1 skórkę postaci, 2 budynki i jedną dekoracje?
A na marginesie dodam że przejście całego tego badziewia zajęło mi około 30 minut, oczywiście przyspieszając zadania!!!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#4
0
Że wygląda to badziewnie - to fakt. O przeszkodzie w ogarnięciu etapu jeszcze nie wiedziałem, bo bardzo dbam, aby event nie skończył się za szybko (zero przyspieszania! Wink) W każdym razie dzięki za podpowiedź; pewnie się nie przyda, bo jeśli nie dziś, to lada chwila sami to wyłapią i zrobią uaktualnienie, ale masz rację - nie świadczy to za dobrze o jakości pracy tfurcuff. W sumie wygląda to trochę tak, jakby jakimś stażystom dali zadanie do zrobienia, np. na zaliczenie okresu próbnego w firmie Big Grin
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
Duży uśmiech 
0
(16.05.2019, 19:19)macbdotcom napisał(a): ...W każdym razie dzięki za podpowiedź; pewnie się nie przyda, bo jeśli nie dziś, to lada chwila sami to wyłapią i zrobią uaktualnienie, ale masz rację - nie świadczy to za dobrze o jakości pracy tfurcuff...

Tfurcy potrzebowali jednak chwilę czasu na załatanie drobnego w końcu błędu i wydali łatkę do gry.  Exclamation

May 16th Update ("4_37_MomsOfSpringfield_Patch1")
  • The glitch in The Real Moms of Springfield Pt. 3 was fixed.
Teraz powinno wszystko hulać  Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
(16.05.2019, 19:19)macbdotcom napisał(a): bardzo dbam, aby event nie skończył się za szybko (zero przyspieszania! Wink)

Ja nie mam tego problemu, choć i tak nie przyspieszam.. 
Zwyczajnie zapominam odpalić gierkę, przez tą dłuuuugą przerwę Dodgy
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
A ja odpalam i nawet znalazłem jasną stronę tej całej przerwy w eventach - robię sobie porządki w mieście; trochę przebudowy, trochę nowych obiektów 3-D.
Martwi mnie tylko limit (mam obecnie 12850 na 13000 możliwych obiektów  Confused ).
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości