• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słyszeliście?
#1
0
To już prawdziwy DisneyWorld!
Nie licząc pomniejszych zdobyczy, pożarli niedawno uniwersum Gwiezdnych Wojen i Marvela.
Teraz kolej przyszła na Simpsonów.

[Obrazek: 7K74zwK.png]
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#2
0
A i owszem, w sumie to nic nowego! „Simpsonowie” już 20 lat temu przewidzieli, że Disney kupi Foxa! Big Grin
Odcinek zatytułowany „When You Dish Upon A Star” z 8 listopada 1998 roku przewidział połączenie dwóch korporacji, które oficjalnie ogłoszono 14 grudnia 2017 roku. Disney za transakcje zapłacił 52,4 miliarda dolarów!

Epizod niezwykle popularnej kreskówki opowiadał o niecodziennej znajomości Homera Simpsona, Aleca Baldwina i Kim Basinger. Pod koniec odcinka widzimy jak Ron Howard (reżyser m.in: „Apollo 13”) dostaje pozwolenie na zrobienie filmu opowiadającego o „zabójcy-instruktorze jazdy-robocie, który z jakiegoś powodu podróżuje do przeszłości” i jego koledze „gadającym cieście”.

Kiedy reżyser wychodzi z rozmowy, trzymając pod pachami worki pieniędzy, na jednym z budynków widzimy znak, na którym widnieje logo 20th Century Fox, a poniżej podpis „własność Walt Disney Co”

[Obrazek: g5ffpt4.jpg]

To nie pierwszy raz kiedy rodzina Simpsonów przewidziała coś niebywałego - chociażby w odcinku „Bart to the Future” Lisa Simpson została prezydentem, a jej poprzednikiem był Donald Trump. I jak się kilkanaście lat później okazało, Trump od stycznia 2017 roku mieszka w Białym Domu. Sam polityk postanowił również skomentować zakup Foxa przez Disneya. Jak donosi jego rzeczniczka prasowa Sarah Huckabee Sanders:
Cytat:Prezydent twierdzi, że to wspaniała wiadomość. To połączenie definitywnie poprawi sytuacje na rynku pracy i zdecydowanie jest ciekaw jak sytuacja rozwinie się na tym polu.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na to, która z Simpsonowych przepowiedni spełni się następna...

[Obrazek: aKE7aKp.jpg]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
Z rysunkowych komentarzy tego przejęcia najbardziej podoba mi się ten:

[Obrazek: CtD37Cb.png]
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
Normalnie czacha dymi  Surprised .
Co prawda nie pasuje do tematu Disneya, ale ja ostatnio natknąłem się na taką ciekawostkę:
[Obrazek: V0k0laF.jpg]
Nie mam pojęcia ile w tym prawdy, tak się przypadkiem natknąłem się w necie na coś takiego.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
dla mnie bomba, uwielbiam Disneya! Heart więc gdy w Polsce w końcu pojawi się platforma VOD Disneya, to będę miała wszystko w jednym miejscu,
R E W E L A C J A Heart Heart Heart Heart Heart Heart
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#6
0
Ciekawe, czy na tę okazję spolszczą od nowa Simpsonów. A jeśli nie, to którą wersję wrzucą na VOD? Jak myślisz?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#7
0
kompletnie nie mam pojęcia, mnie wystarczą napisy
remoHnospmiS napisał 28.05.2019, 07:57:
Nie cytujemy całych postów odpowiadając bezpośrednio pod nimi.

Regulamin ogólny Forum, punkt 2. Niedozwolone jest:

"2.4 Cytowanie całych postów kiedy odpowiadamy bezpośrednio pod nimi. Zezwala się na cytowanie wybranych fragmentów."
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#8
0
Szkoda, że VOD Disney będzie nie wiadomo kiedy w Polsce. Mówi się, że 2020, ale kto wie. Polska nie jest zbyt ważnym rynkiem zbytu. Zresztą kto wyrobi na te wszystkie abonamenty.. Big Grin
Stupid sexy Flanders ❤️

  Odpowiedz
#9
0
A propos VOD. Przedłużając umowę cyfry dałem się na mówić na VOD Foxa licząc na dostęp do archiwum The Simpsons, ale nigdzie nie widzę serialu. Czy ktoś coś wie o dostępności starych odcinków u Foxa?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości