• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Segregacja a zawieszanie się gry
#1
0
Czy ktoś miał z Was taki problem - podczas zbierania/segregacji śmieci (zbieranie puszek) gra się zawiesza?
wtedy jedynie - wyjście z gry i logowanie od nowa.
  Odpowiedz
#2
0
Generalnie gra potrafi się zawiesić zawsze. Mnie się to zdarza ekstremalnie rzadko, ale bywa, że i dziś bez ostrzeżenia ją "wywala" - sama się wyłącza i loguje od nowa.

Śmieci dawno już nie mam, chociaż niedawno wysypałem trochę tych nazbieranych przez rakietę i Homer z Lisą bez problemu je oprzątnęli.
Teraz są zbyt zajęci, by ich wysyłać do takiej roboty, ale poobserwuję, gdy event zwolni i będę mógł opróżnić mój schowek z resztek "Debris". Swoją drogą - kto wymyślił, że to są "dekoracje"? Big Grin
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
"Teraz są zbyt zajęci, by ich wysyłać do takiej roboty" fajnie zabrzmiało  Big Grin .
U mnie póki co nie ma takich problemów, nic nie stuka, nie puka... Wink , ale kiedyś było to notoryczne, na co zwaliłem winę na przeładowany telefon. Może zwolnienie miejsca by coś pomogło? Powodzenia
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Są zajęci, zwłaszcza Homer. Pewnie zauważyliście, że niemalże każde zadanie związane z nową postacią, questem, eventem czy przedmiotem angażuje w linii dialogowej Homera. A narobiło mi się niemalże z dnia na dzień ponad 30 rozpoczętych zadań w związku z uzupełnianiem mojego Springfield po okazyjnych cenach w Yearbook Mystery Box (chyba najlepszy boks w dziejach gry!).
Teraz zdaje się śmiecie można magazynować w "Inventory"; kiedyś trzeba było je po prostu posprzątać, a robili to tylko - zawsze najbardziej obciążony zadaniami Homer i wiecznie pchająca się do wszelkiej pracy Lisa
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
0
Mnie przybyło lekko ponad 50  Big Grin , ale już jest połowa.
Co do tych śmieci, nie jestem pewien, ale chyba przy zbieraniu przez Homera i Lisę można było znaleźć gratisowego pączka  Smile . Taki plus.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
Dziś ten pączek już tak nie podnieca, ale pamiętam początki gry, gdy się cieszyłem z takich prezencików - przy sprzątaniu, podczas odwiedzin u sąsiadów, w Krustylandzie przy grze w baloniki... Ech, łezka się w oku kręci Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości