• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzi Nowa aktualizacja…
#1
Wykrzyknik 
3

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


W tej chwili na serwerach EA jest nowa aktualizacja. Wstępne oględziny plików mówią mi, że będzie to event pod nazwą Classless Reunion i będzie on kolejne mini-wydarzeniem. Event rozpocznie się w jutro w środę 13 marca o 14:00 UTC a zakończy się we wtorek 26 marca. Nowa wersja aplikacji nie będzie wymagana.

Skórka postaci

Image Name Unlock image Notes
Prom Time Homer Unlocks after completing A Classless Reunion Pt. 5.

Dekoracje

Image Name Cost Notes
Reunion Limo   Unlocks after completing A Classless Reunion Pt. 1.
PaZIFFic Princess   Unlocks after completing A Classless Reunion Pt. 2.
Reunion Dance Floor   Unlocks after completing A Classless Reunion Pt. 3.
Prom Photo Booth 150 Also unlocks with Prom Photo Booth Bundles.

Nagrody

Image Name Unlock
Reunion Limo A Classless Reunion Pt. 1
PaZIFFic Princess A Classless Reunion Pt. 2
Reunion Dance Floor A Classless Reunion Pt. 3
Marge's "Dance the Night Away" Animated Job A Classless Reunion Pt. 4
Prom Time Homer A Classless Reunion Pt. 5

Pakiety

Image Name Content Cost
Prom Photo Booth Bundle 2 Prom Photo Booth and Roller Rink w/Teenage Marge 150
Prom Photo Booth Bundle 3 Prom Photo Booth, Marge Sculpture Garden w/Teenage Artie Ziff
Prom Photo Booth Bundle 4 Prom Photo Booth, Ice Fishing Shack w/Teenage Barney
Prom Photo Booth Bundle 5 Prom Photo Booth w/Marge Sculpture Garden w/Teenage Artie Ziff and Ice Fishing Shack w/Teenage Barney 150
Prom Photo Booth Bundle 6 Prom Photo Booth, Roller Rink and Teenage Marge and Marge Sculpture Garden w/Teenage Artie Ziff
Prom Photo Booth Bundle 7 Prom Photo Booth, Roller Rink w/Teenage Marge and Marge Sculpture Garden w/Teenage Artie Ziff
Prom Photo Booth Bundle 1 Prom Photo Booth, Marge Sculpture Garden w/Teenage Artie Ziff, Ice Fishing Shack w/Teenage Barney and Roller Rink w/Teenage Marge 300

Niestety to na razie wszystko co udało mi się wyciągnąć z plików.  Cool  

Bądźcie czujni i Happy Tapping!  Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
Ostatnie podziękowania:
Ellfik yagiw2 macbdotcom  Zobacz wszystkie
#2
0
A czy "młody Homer" już nie szwenda się po TSTO? Już raz mieli spięcie - stary z młodym; wygląda na to, że teraz "stary" Homer ubierze się w skórkę młodego i będzie miał wyrównane szanse Smile Tylko, co na to Marge?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#3
0
A i owszem, szwenda się u niektórych po Springfield.
Dla tych co go nie jeszcze nie mają, Teenage Homer powróci w Classless ReunionBig Grin
Prom Time Homer jest nową skórką postaci.

Image Name Unlock image Notes
Teenage Homer Unlocks after completing A Classless Reunion Pt. 5.

Niestety wygląda na to że w Classless Reunion nie będzie nowych budynków... Cry

Powrócą za to dwa budynki z eventu Not Yet Spring Cleaning.

Image Name Cost Build time Task Notes
Springfield University 25 6s Indenturing Students for Life  
Golden Goose Realty 150 Income Tax Earns 1 every 12 hours while all land isn't unlocked.
If one square is left locked, tokens can be accumulated indefinitely.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#4
1
Cytat:powróci on w State of Despair.
wygląda na to że w State of Despair nie będzie nowych budynków...
W Classless Reunion raczej, prawda?

A co to za tytuł swoją drogą? "Bezklasowe spotkanie [po latach]"?

Sądząc po dostępnych skórkach i budynkach chodzi o szkolne lata dorosłych dziś (jak to głupio brzmi: "dziś" - "dziś", które trwa już 30 lat! Big Grin) bohaterów serialu (i gry). Obstawiam jakiś zlot albo coś w tym stylu...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
Ostatnie podziękowania:
remoHnospmiS  Zobacz wszystkie
#5
0
(13.03.2019, 11:10)macbdotcom napisał(a): ...W Classless Reunion raczej, prawda?...

No raczej, dzięki @macbdotcom  Big Grin  Post już poprawiony...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#6
0
Wreszcie ! Big Grin
Dzięki "Contains Over 700 Items" można postawiać to co się ominęło w poprzednich eventach  Big Grin
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#7
0
Fakt! Ja sam urządziłem sobie niezłe żerowisko - nawet zaległe postaci (bliźniaczki, młodą Lovejoy czy Jaspera) udało mi się upolować po trzy dychy sztuka! Smile

BTW. Czy jest jakaś prawidłowość w tasowaniu dostępnych fantów w Yearbook Mystery Box?
Zauważyłem, że te same przedmioty pojawiają się w różnych konfiguracjach i zastanawiam się, czy jest szansa dostać swoją wymarzoną piątkę - tak, by bez ryzyka "zakupu" niepotrzebnej rzeczy wydać 5 x 30 pączków?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#8
0
Też się zastanawiałem czy jest jakiś algorytm. Myślę, że jest, w losowaniu pączków(1,2 lub 3) jest- jednak już nie pamiętam jaki, ale tam gdzie się pojawią 3, w następnej próbie(po trzykrotnym odnalezieniu Maggie, znalezieniu skrzyni w ruinach itp.)  już ich na tym samem miejscu nie będzie, tak samo naturalnie z 2 i 1
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#9
0
(14.03.2019, 21:15)rafal54396953 napisał(a): ... w następnej próbie(po trzykrotnym odnalezieniu Maggie, znalezieniu skrzyni w ruinach itp.) ...

Skrzyni? W ruinach? O co chodzi? Pewnie mnie coś minęło, gdy miałem przerwę w życiorysie...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#10
1
Był taki event, a w nim
Old Ruins
Recover ancient Relics to unlock prizes!
Tylko tak właśnie sobie sprawdzałem po dłuższej przerwie i chyba jednak nie ma tam pączków w nagrodzie.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#11
0
Najpierw zacząłem pisać: "A! To poletko!", bo z daleka te ruiny wyglądały jak stare dobre Excavation Site.
Ale wszedłem na kilka stron i teraz widzę, że EA wykorzystało po prostu stary schemat i ubrało je w nowe szaty. Schemat wykopalisk ten sam, prawda?

...coraz bardziej się upewniam, że nic nie straciłem przez ostatni rok...  Tongue
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#12
0
I co tam, Panie, w plikach? Coś już wiadomo - co będzie następnego i  kiedy?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#13
2
Na razie w plikach nic nowego, jednak po wczorajszym patch'u, który wniósł kilka małych poprawek do gry, min. poprawiono błąd który uniemożliwiał wykonanie zadania "No Leg to Stand On Pt. 1", okazało się że Yearbook Mystery Box pozostanie na stałe w grze. Można uzyskać dostęp do niego poprzez menu Premium - ikona Homer Buddha w swoim sklepie.

[Obrazek: t7e4to3.jpg]

Naturalnie tylko do czasu uzyskania wszystkich pozycji w nim zawartych. 
A jest tego niemało, stworzyłem tabelę na Google Drive z listą wszystkich przedmiotów które zawiera Yearbook Mystery Box

Link do tabeli:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
Ostatnie podziękowania:
rafal54396953 macbdotcom  Zobacz wszystkie
#14
0
Różne już słuchy chodzą po necie związane z długim milczeniem ze strony EA. Nawet wieszczące koniec gry TSTO, co by nawet współgrało z dowcipem, jaki @remoHnospmiS nam zafundował 1 kwietnia!
Jutro środa - a więc tradycyjny dzień nowości w grze...
Coś drgnęło w plikach?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#15
Puścić oczko 
1
Nie tylko różne słuchy ale i fakty! Okazuje się bowiem że od 23 marca 2017 TSTO zostało wycofane z Chin!
Cytat:IMPORTANT ANNOUNCEMENT!

Hello Tapped Out Players in China,

Thank you for all your support and dedication to our game, unfortunately we are beginning the process of removing The Simpsons: Tapped Out from the China App Store.

On March 23rd 2017, The Simpsons: Tapped Out will no longer be made available from the China App Store for download. Please note current players will be able to continue playing the existing version of their game (v4.25.6), but will not be able to make any new in-game purchases or receive new updates.

Thanks for tapping with us!

Thank you for your dedication to The Simpsons: Tapped Out! As our gift to you, we have awarded you three Platinum Scratchers. Thanks for tapping with us!

Wygląda na to że wcześniej czy później gra zniknie z pozostałych regionów, a moim zdaniem powodem są coraz mniejsze zyski ze sprzedaży pączków... Teraz rozumiem dlaczego przez długi czas tolerowali nieautoryzowane dodawanie pączków a od lutego bieżącego roku zaczęli rozpaczliwie łatać wszystkie "dziury" w grze które praktycznie uniemożliwiają tę procedurę.

Co do wiadomości o nowym wydarzeniu to na razie cisza...
Przeskanowałem właśnie serwery i nie widać żadnych zmian:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość

Najprawdopodobniej następnym eventem będzie Easter 2019 (patrząc w kalendarz), a tak naprawdę czy będzie zobaczymy dopiero jutro we wczesnych godzinach popołudniowych. O ile w ogóle zobaczymy...  Sick
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości