• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienia
#1
0
Jak sprzątnąć ozdoby świąteczne z budynków? Kiedyś wiedziałem, teraz szukam i lipa  Dodgy
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#2
0
Ze wszystkich na raz - takim wyłącznikiem. Nazywa się toto Festive Light Plunger
Pojedynczo - każdy budynek ma skórkę zwykłą i świąteczną (niektóre mają więcej skórek) - wystarczy je przełączyć.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
A gdzie znaleźć ten wyłącznik Shy ? W ustawieniach go nie dojrzałem.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Nie znajdziesz go w ustawieniach @rafal54396953Festive Light Plunger jest dekoracją wydaną 3 grudnia 2014 roku podczas eventu Christmas 2014. Była on piątą nagrodą, którą mogłeś odblokować w Winter 2014 Part 1. Po tapnięciu w niego Festive Light Plunger włącza lub wyłącza wszystkie bożonarodzeniowe dekoracje fasad budynków oraz świąteczne oświetlenie. Musi być ustawiony w mieście (o ile go posiadasz).

Jak go nie masz, to napisz do mnie PW, a ja dodam go do Twojego Springfield!  Cool

[Obrazek: C8lsMKa.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
(17.02.2019, 16:24)remoHnospmiS napisał(a): Jak go nie masz...

Oczywiście mogę się mylić, ale @rafal54396953 może go mieć, a jedynie zapomniał - gdzie Big Grin
Gdy ja zapaliłem lampki na kilku domkach, to nie było problemu z ich wygaszeniem, ale kiedy za pomocą tego przełącznika włączyłem świąteczne oświetlenie w CAŁYM mieście, to potem rozpaczliwie go szukałem, bo... zapomniałem, gdzie go umieściłem. To niewielka rzecz, a skoro używa się jej (teoretycznie) tylko dwa razy do roku, to może się "zapodziać" Wink
Ciekawe, czy tak było u ciebie, @rafal54396953 ?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#6
Puścić oczko 
0
Na to też jest metoda @macbdotcom @rafal54396953, wystarczy postawić przełącznik w pobliżu domu Simpsonów i nie trzeba go szukać. Winkblink
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
@macbdotcom   tak faktycznie było, coś czułem, że w mieście jest gdzieś taki przycisk  Cool
@remoHnospmiS  dzięki, dzięki, przycisk się znalazł  Big Grin
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#8
0
Big Grin
Tak czułem, że to właśnie tak było  Cool

U siebie, po kilku nieudanych próbach zakamuflowania go gdzieś indziej (po paru dniach znów go musiałem szukać  Tongue ), umieściłem go w zasadzie w centralnym punkcie miasta, w każdym razie na dość widocznym miejscu:

[Obrazek: zRAhm5s.png]

Obrazek dzięki uprzejmości remoH'a Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości