• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany, zmiany, zmiany...
#1
Donut 
0
Tak niejaki Dudała odpowiedział dyr. Krzakoskiemu w pamiętnej scenie z równie pamiętnego filmu Barei Wink

Ostatnio poszła fama, że w TSTO też szykują się zmiany
Czy możliwość obejrzenia CAŁEGO miasta w TSTO to już wszystko?
Czy może jeszcze coś się kroi? Jak myślicie?

Osobiście (a wiem, że @remoHnospmiS  jest podobnego zdania) brakuje mi funkcji umożliwiającej porządki w schowku. Najbardziej skasowania tony badziewia, które u każdego gracza chcąc nie chcąc się tam z czasem gromadzi...

Ale najbardziej pożądaną przeze mnie funkcją byłaby możliwość odegrania całych list dialogowych związanych z postaciami, które już mamy, albo z minionymi eventami. 
W pierwszym przypadku należałoby najpierw z danej postaci zrezygnować, usunąć ją i zacząć jakby od nowa.
W drugim zaś dałoby to możliwość zdobycia rzeczy, skórek i postaci normalnie niedostępnych dla gracza, który zaczął przygodę już po danym even... No właśnie. Tak na marginesie: czy ma ktoś jakiś sensowny polski odpowiednik dla określenia "event"?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#2
0
(09.02.2019, 14:51)macbdotcom napisał(a): Czy możliwość obejrzenia CAŁEGO miasta w TSTO to już wszystko?

Tak, to już wszystko, niestety... Może nie tyle obejrzenia, lecz zrenderowania całego miasta i zapisania go jako obrazek w formacie .jpg
 
(09.02.2019, 14:51)macbdotcom napisał(a): Tak na marginesie: czy ma ktoś jakiś sensowny polski odpowiednik dla określenia "event"?

Najbardziej sensownym określeniem będzie chyba "wydarzenie"  Huh
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
Okazało się (a zrobiłem małe śledztwo w sprawie tego słowa), że "event" jest już pełnoprawnym słowem notowanym w słownikach języka polskiego. Nawet spolszczony "iwent" wydaje się być gorszą jego alternatywą Big Grin

Źle się dzieje w... nie, nie! "w El Royale" (bardzo dobry film - polecam!), ale w TSTO, prawda?
Nuda taka, że chce się wyć.  Cry
O grze dosłownie nie ma co pisać...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości