• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie nabijanie poziomów
#1
0
[Obrazek: 7MWzVkj.png]

Jeżeli chcecie w szybkim czasie nabić sporo xp a co za tym idzie powbijać lvl to polecam XP Collider.

Jeżeli tylko posiadacie to urządzenie dokupujemy piguły za pączki i w zależności od pigułki cieszymy się szybszym wbijaniem przez 3,7 lub 10 dni.

[Obrazek: gCq3UqQ.jpg]
  Odpowiedz
#2
0
Nie pamiętam dokładnych obliczeń, ale różnie się to opłaca na różnych poziomach. Pod koniec mojego grania miałem toto włączone non-stop (oczywiście w porcjach 10-dniowych). Warto wówczas "uprawiać" KEM'y - wtedy to ma sens!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
Nie opłaca się. Szkoda pączków. Lepiej sobie nawalić dekoracji która daje jakieś dodatkowe % $ i XP na wszystkie prace. Ja np. mam akutalnie 890,4%. Level zaraz się zrobi Smile
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Nie mam pod ręką obliczeń, nie znam ich na pamięć, że wierz mi: OPŁACA SIĘ! I to bardzo.
Oczywiście w rankingu opłacalności na łeb bije każdą inną metodę "Metoda na remoH'a" czyli otrzymywanie darmowych pakietów pączków bez żadnego wysiłku.
Ma to jednak jedną zasadniczą wadę: pączki stają się niczym; są łatwo dostępne przez co "tracą na swej wartości". Skorzystałem raz czy dwa, ale doprowadziło to do porzucenia przeze mnie miasta i rozpoczęcia budowy od podstaw, bez "darmówek". Prawdziwych pieniędzy też nie wydawałem (tu już górę wzięło moje skąpstwo  Dodgy ). Uwierz mi - jak pięknie smakował każdy pączek odnaleziony w śmieciach albo zdobyty podczas odwiedzin u sąsiadów...  Rolleyes
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
0
Ja do tej pory szukam Maggie poprzez "Playdough Factory"(3 znalezienia= 3pączki) i wypełniam zadania dnia "Daily Challenges"(x zadań=x pączków)  Big Grin
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
Mały typ dla tych którzy szukają Maggie poprzez zadanie "Playdough Factory"!
Otóż aby łatwiej było namierzyć Maggie, wystarczy w ustawieniach gry wyciszyć muzykę do zera, a efekty SFX ustawić na 100%!
Wtedy wyraźniej słychać jak Maggie ssie smoczek i znaleźć ją po narastającym dźwięku.  Winkblink

[Obrazek: X75xpzM.png]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
Ja miałem inny sposób: Maggie mogła się ukryć w niewielkiej, skończonej liczbie lokalizacji. Wystarczyło sobie albo zgromadzić te budynki w jednym sąsiedztwie albo - ja tak robiłem - opracować stałą marszrutę. Zawsze zdążyłem.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości