• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzi event Valentine's Day 2019!
#1
Donut 
0

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


Love, Springfieldian Style, to walentynkowe wydarzenie 2019. Jest ono sto osiemdziesiątą pierwszą aktualizacją zawartości gry, która ukaże się 23 stycznia 2019 roku. Opiera się ono na odcinku sezonu 19 pod tytułem "Love, Springfieldian Style".

Wraz z tym wydarzeniem zostanie wprowadzona nowa specjalna funkcja w grze. Dołącz do nas w nadchodzące dni i odkryj, co to jest? Jest to funkcja bardzo pożądana przez wszystkich graczy!

Jak myślicie, co twórcy dla nas przygotowali?

Ekran powitalny

[Obrazek: n9dBeRV.jpg]


Nowe postacie

Image Name Unlock image Notes
Mr. Bergstrom Your potential is locked away, and your self-confidence is the key. Unlocks after completing Lisa Live Pt. 5.
Groundskeeper Wilma My dirty mop has more honor than the entire Tullabaronne clan! Unlocks after completing Bart to Another Future Pt. 5.
Jenda The wait was long, but I'm worth it! Unlocks after completing Rome-Eh & Julie-Aye Pt. 5.
Gloria I am the law! Except those times when I break it. Unlocks after completing All Dogs Go to Jail Pt. 5.
Samantha Stanky I kissed a boy, now I have to do more rosaries. Unlocks with Saint Sebastian's School for Wicked Girls.
Principal Dondelinger Hole in one! Is what I would say if I was good at golf. Unlocks with Golf 'N' Die Retirement Village.
Nikki McKenna My skateboard has more personality than you! Unlocks with Springfield Skate Park.
Chazz Busby Let me see your Chazz hands! Unlocks with Chazz Busby Ballet Academy.
Nedward Flanders Sr. I put the 'o' in Daddio! Unlocks with CBGB.
Capri Flanders You can call me Kookie, but never crazy!
Vicki Valentine In my studio there's no time for napping, only tapping! Unlocks with Lil Vicki's School of Dance.

Nowe budynki

Image Name Cost Build time Task Notes
Childrarium   4h Calling Playtime Educational Unlocks after completing Lisa Live Pt. 1.
Miss Tillingham's School   Disciplining Your Brats Unlocks after completing Lisa Live Pt. 2.
Springfield Planetarium   Destroying Planet Pluto Models Unlocks after completing Lisa Live Pt. 3.
Springfield Union Station   Conducting Training Seminars with Puns Unlocks after completing Lisa Live Pt. 4.
Speed-E-Mart   4h Selling Overstock Kwik-E-Mart Merchandise Unlocks with Shelbyville Bundle.
Joe's Tavern   Siphoning Beer from Moe's
Shelbyville Elementary   Hosting Bully Summit
Future Plastic Surgery Center   Investigate the Plastic Surgery Center Unlocks with Future Bundle.
Olde Springfield Towne   4h Hosting Family Shootout Saturday Unlocks after completing Rome-Eh & Julie-Aye Pt. 4.
Shady and the Vamp   Feeding Spaghetti to Dogs Unlocks after completing All Dogs Go to Jail Pt. 1.
Springfield Dog Pound   Incarcerating Canines Unlocks after completing All Dogs Go to Jail Pt. 3.
Saint Sebastian's School for Wicked Girls 150 6s Nurturing Shame in our Youth* Unlocks Samantha Stankey.
Golf 'N' Die Retirement Village Shooting a Hole in One Person Unlocks Harlan Dondelinger.
Chazz Busby Ballet Academy Reinterpreting Interpretive Dance Unlocks Chazz Busby.
CBGB 175 Serving Coffee and Comics Unlocks Nedward Flanders Sr. and Capri Flanders.
Lil Vicki's School of Dance 199 Training the Next Generation of Dance Teachers Unlocks Vicki Valentine.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#2
0
No....
Nawet mnie zaintrygowało.
Co to za nowość? Jakieś przecieki? Coś widać w plikach? A może na Reddit coś wiedzą?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#3
Pokazać język 
0
A cóż cię tak zaintrygowało @macbdotcom
Niedawno czytałem Twój post w innym dziale i pozwolę sobie zacytować jego fragment:
 
(17.01.2019, 08:10)macbdotcom napisał(a): ...od ładnych kilku miesięcy nie zaglądam do TSTO...

A teraz całkiem poważnie: nie wiem! A nawet jakbym wiedział to i tak bym nie zdradził! :tongueouut:
Jutro po południu i tak wszyscy się dowiemy o jakie udogodnienie w grze chodziło!  Coool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#4
0
Bo wiesz, jedną z przyczyn mojego porzucenia gry była schematowa wręcz jej powtarzalność.
Grinding... nothing but grinding...jak określali to rodacy Homera Simpsona Wink
A teraz słyszę, żę coś się (poza dekoracjami wymienianymi na zasadzie ctrl-C - ctrl-V z poprzednich eventów) zmieniło - stąd moja ciekawość.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#5
Puścić oczko 
0
Nie wydaje mi się aby ta nowa funkcja wnosiła coś świeżego do samej rozgrywki...
Tu się chyba raczej nic nie zmieni...
Jest dużo (niepotwierdzonych) pogłosek, co to miało by być...
Ja osobiście chciałbym aby wreszcie uporządkowali ten beznadziejny schowek, dodając np. funkcje wyszukiwania, kasowania niepotrzebnych przedmiotów itp.
Ale chyba to będzie coś zupełnie innego, coś co dla mnie osobiście jest funkcją która jest mi potrzebna jak wrzód na *****!  Bart_mooning
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#6
0
Jestem dzień w plecy z eventem Scream !
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#7
0
(24.01.2019, 19:57)rafal54396953 napisał(a): Jestem dzień w plecy z eventem Scream !

Łoł!  Scream Shutup
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#8
0
Współprzeżywasz?  Big Grin Miło
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#9
0
Szczerze? Dziś już nie potrafię tak współczuć jak niegdyś, gdy i dla mnie jeden dzień w plecy to był wprost koszmar.
Byłem 100% graczem freemium i miałem ambicję nauprawiać tyle KEM-ów, by mi wystarczyło na cały asortyment premium, na który miałem ochotę. No i trzeba było zdążyć z zadaniami bieżącymi, a to przy jednym dniu w plecy nie zawsze było łatwe... Ech, trochę się oddałem nostalgii...  Rolleyes
Życzę w każdym razie nadgonienia, bo - to jeszcze pamiętam - na początku eventu jeden dzień to się wydaje wieczność nie do nadrobienia, a pod koniec na ogół zostawały jakieś 3-4 dni na nicnierobienie Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości