• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzi Event Christmas 2018!
#1
Donut 
0
W sieci pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące tegorocznego eventu Bożonarodzeniowego. Nie jest jeszcze znana data ukazania się tej aktualizacji, zazwyczaj był to pierwszy tydzień grudnia...  Huh

Na razie wiadomo tylko tyle:

"W Springfield pada śnieg, co może oznaczać tylko dwie rzeczy ... globalne ocieplenie nie dotarło jeszcze na gry mobilne lub nadszedł "Świąteczny dodatek Simpsonów"! Dołącz do rodziny Simpsonów gdzie Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie dzielą się swoimi świątecznymi opowieściami w tym niezwykłym 4-częściowym evencie! Zgadza się - 4 razy więcej zabawy i 4 razy więcej prezentów! To nawet więcej niż dostają dzieci rozwodników! Zagraj teraz i zanurz się w atmosferę świątecznych prezentów!"
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#2
0
Długa ta przerwa między eventami  Dodgy . Aż się zacząłem zastanawiać czy do mnie coś nie dociera, ale widzę, że plany są. No ciekawe jak to będzie i co będzie, taka przerwa mogłaby zwiastować coś ciekawego. Tylko wypatrywać  Rolleyes
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
#3
0
I jak? Pojawiło się "coś ciekawego"? Czy wszystko po staremu? Pytam, bo przestałem grać, ale Simpsonów z serca nie wyrzuciłem Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#4
0
Hehe pojawiło, pojawiło. Aktualnie jest 3cz. eventu. Jest spoko, choć nie wyróżnia się zbytnio od poprzednich.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości