• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzwonek sms
#1
0
Kawałek czasu temu pomyślałem, że fajnie byłoby sobie ustawić dźwięk sms w którym Monti mówi: "excellent", jednak nie znalazłem odpowiedniego excellent Wink. Na yt jest parę, można by sobie wykroić odpowiedni moment filmu, ale to nie to. Ten z gry po tappnięciu na Montiego jest akurat, ale..
Macie/ mieliście jakieś dźwięki z Simpsonów w tel. (niekoniecznie Montiego)?
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#2
0
(01.11.2018, 22:20)rafal54396953 napisał(a): ... fajnie byłoby sobie ustawić dźwięk sms w którym Monti mówi: "excellent",[...] mieliście jakieś dźwięki z Simpsonów w tel. (niekoniecznie Montiego)?

"Excellent" rzeczywiście dobre!  Smile
Chętnie bym zapożyczył ten pomysł, ale jako użytkownik srajfona mam problem, bo nijak nie potrafię zmusić system do przyjęcia jakiegoś mojego, a nie applowskiego,  pliku dźwiękowego. A może ktoś na tym forum umiałby mi pomóc?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
ja bym z chęcią D'OH! wzięła jako powiadomienie sms Big Grin
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#4
0
Pod androidem to nie problem...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
0
@macbdotcom 
Podpiąć tel do kompa, wejść w "Pamięć wewnętrzna", dalej- "Notifications", wgrać tu plik i będzie z dźwiękami już normalnie Smile. Jeżeli o to chodziło..Wink


 D'OH! też dobry  Thumbsup
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#6
Puścić oczko 
1
Tak jak to opisałeś działa tylko pod Androidem. A @macbdotcom ma iPhone i pod systemem iOS to tak łatwo nie funkcjonuje...
 


Wszyscy zainteresowani dźwiękami z Simpsonów znajdą w załączniku kilkadziesiąt oryginalnych plików wyciągniętych z gry.
Jest to oczywiście tylko mała część plików audio zawartych w grze, lecz myślę że każdy znajdzie tu coś dla siebie...  Music
Pliki tak jak w oryginale są w formacie .wav. Gdyby ktoś potrzebował innego formatu (@macbdotcom do iPhone potrzebny jest format .m4r, a w Google znajdziesz niejeden sposób jak wgrać dzwonki na Srajfona Winkblink ) - tu znajdzie  ⇒ Online Audio Konwerter
 


PS. @rafal54396953 @castagna, oczywiście znajdziecie tam wasze ulubione "Excellent" oraz "D'oh"  i to w 2 oraz 3 wersjach, niestety musicie trochę poszukać, ponieważ tytuły plików niekoniecznie wskazują ich zawartość...  Nothingtosay

[Obrazek: mAQzbRy.gif]

Plik do pobrania:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość

Hasło do pliku:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość


Załączone pliki
.zip   BjJ2xXAtzDTVcS5VA8EJVA4X.zip (Rozmiar: 2.98 MB / Pobrań: 12)
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
kshychopata  Zobacz wszystkie
#7
0
Wyskakuje mi nieznana metoda kompresji, nawet po aktualizacji zipa Dodgy
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#8
0
@rafal54396953, u mnie rozpakowanie archiwum funkcjonuje bez najmniejszych problemów zarówno WinZip  jak i WinRAR - przed chwilą przetestowałem oba programy. Ja zasadniczo do kompresji danych używam programu WinRAR i o ile wiem nikt nigdy nie miał żadnych problemów z rozpakowywaniem archiwów.
Spróbuj rozpakować ⇒ WinRAR.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#9
0
U mnie z kolei po ściągnięciu archiwum i kliknięciu go pojawia się takie coś:

[Obrazek: rykrdja.png]
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#10
0
A jakim programem rozpakowujesz?
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#11
0
Działa jak marzenie  Big Grin
Dzięki Beer
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#12
0
(15.11.2018, 19:31)remoHnospmiS napisał(a): A jakim programem rozpakowujesz?

Żadnym. Po prostu klikam. Jak zawsze na pliki archiwum...
Wiesz, to Apple. Rola użytkownika jest tu bardzo mała  Wink

Właśnie mi uświadomiłeś, że i pod OS mogę wziąć inicjatywę w swoje ręce. Zrezygnowałem z ich domyślnego narzędzia i... udało się!  Angell
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#13
Puścić oczko 
0
No to może po prostu nie klikaj, bo jakoś chyba nic nie wychodzi z twojego "po prostu klikania".
Wbrew pozorom pomimo że to jest Apple, to rola użytkownika wcale nie musi być taka mała jakby się mogło wydawać.  Mad
Zamiast męczyć się systemowym narzędziem do archiwizacji spróbuj użyć tego programu ⇒ The Unarchiver for Mac  Coool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#14
0
@rafal54396953 jest możliwość ustawienia swojego dźwięku w iphone. Musi być on możliwy do odtworzenia w itunes, wtedy przerabia się go na dzwonek i przez tą aplikacje wgrywa na iphone. I wszystko działa Big Grin
[Obrazek: fapW9sj.jpg]
  Odpowiedz
#15
0
Niestety przez  iTunes nie ma już możliwości dodawania własnych dzwonków. Apple chce po prostu zarabiać kasę za nowe dzwonki. Ja korzystam z programu ⇒ iDevice Manager Pro-EditionTam jest funkcja dodawania własnych dzwonków.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości