• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postacie
#1
0
Na początku powiem, że u mnie przygoda z grą to była huśtawka  Big Grin  Raz grywałam a raz nie  Angell  Ale chcę poprawić moje zachowania  Tongue  I tu moje pytanie bo nie mam wszystkich postaci z gry.... 
Co mam zrobić aby pojawiły mi się w grze:
- ostatnia postać z grupy "More Oddballs"
- ostatnia postać z grupy "Robots'
- ostatnia postać z grupy "Aliens"
- pierwsza, czwarta, piąta i szósta postać z grupy "Winter 2017"
- ostatnia postać z grupy "Vigilantes"
- Homer z grupy "Pin Pals"
- ostatnia postać z grupy "Prehistorians"
- ostatnia postać z grupy 'Sun Worshippers"
- ostatnia postać z grupy "Swashbucklers"
- wszystkie postacie z grupy "This Thanksgiving's Gone to the Birds!"
- pierwsza i piąta postać z grupy "The B.S. League"

Ufffff to by było na tyle  Wink
  Odpowiedz
#2
Informacja 
0
Witaj Paulino, z tego co wiem 06.01.2018 otrzymałaś Standardową Paczkę która zawiera wszystkie postacie oraz skórki z gry, za wyjątkiem eventów: Thanksgiving 2017 oraz aktualnych z Winter Event 2017 (będą dostępne kilka dni po zakończeniu aktualnego Mini Eventu "The Buck Stops Here" oraz "Haw-Haw Land" epizod tie-in).

Niestety twórcy gry do tej pory nie znaleźli żadnego sposobu aby ułatwić graczom proste wyszukiwanie postaci ze schowka.  :thumbdown:

Jak przeglądać schowek aby znaleźć brakujące postacie:
  
  • Jeśli szukasz konkretnych przedmiotów, zalecam przeglądać wyłącznie główną część schowka!
  • Niestety przedmioty których stukasz, często nie wyświetlają się w 3 zakładkach po lewej stronie!
  • W menu schowka nie wybieraj żadnych kategorii, przeszukuj kompletny schowek scrollując od lewej strony aż do końca schowka!
  • Twój schowek jest posortowany alfabetycznie, zaczyna się od budynków, dekoracji, a kończy na postaciach oraz skórkach.

[Obrazek: bUmGinp.png]


To jest jedyny sposób aby znaleźć brakujące postacie, wymaga trochę czasu, ale (najczęściej) przynosi rezultaty!   Coool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
Dziękuję za informacje Smile w wolnej chwili poszukam Smile
  Odpowiedz
#4
0
(14.01.2018, 15:03)remoHnospmiS napisał(a): ... wymaga trochę czasu, ale (najczęściej) przynosi rezultaty!   Coool

Wymaga jedynie w sytuacji, gdy masz schowek wypakowany po brzegi  Big Grin
Zwłaszcza przez kogoś innego  Rolleyes
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#5
0
(14.01.2018, 18:21)macbdotcom napisał(a): Wymaga jedynie w sytuacji, gdy masz schowek wypakowany po brzegi  Big Grin
Zwłaszcza przez kogoś innego  Rolleyes

[Obrazek: btlqi70.gif]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
czy można gdzieś dorwać wykaz postaci jakie można mieć w levelu 543?
  Odpowiedz
#7
0
Raczej ciężko jest sprecyzować jakie postacie możesz mieć w levelu 543...
W zasadzie grając grę regularnie od początku, nie opuszczając żadnych eventów i dysponując odpowiednią ilością pączków możesz mieć WSZYSTKIE postacie występujące w grze. Oczywiście oprócz postaci Shelbyville które były dostępne wyłącznie przy autoryzowanym zakupie pączków i De facto kosztowały ok. 185.- $!

[Obrazek: BjdOfF6.png]

Naturalnie jak chcesz, mogę dodać je bezpłatnie do twojej gry, jak będziesz zainteresowana - napisz do mnie PW!  Smille

Tu zajdziesz Listę postaci w grze, choć na dzień dzisiejszy lista nie jest całkiem aktualna ponieważ nie zawiera postaci z ostatnich eventów. W miarę wolnego czasu postaram się ją zaktualizować.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#8
0
Stuknął mi niedawno 222/223 lvl i pojawił się Bart na skałach dzielących miasta. Mam w sumie 3 postaci wyryte w skale. Wiecie z którym poziomem dołączą kolejne? Smile
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#9
0
rany, ja mam dopiero poziom 209 i myślałam, że jestem daleko
  Odpowiedz
#10
0
Hmm dobrze wiedzieć że ilość postaci jest uzależniona od levelu.Mam 221 i tylko homer z lisą.
  Odpowiedz
#11
0
Lisę masz już na poziomie 138, Barta na 223, Marge na 419, a Maggie dopiero osiągając lewel 742.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#12
0
To jeszcze spory kawałek przede mną Dodgy. Ciekawe czy komuś stuknął 1000lvl
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#13
0
Nie miał prawa. Gra kończy się na lewelu 939 (nr kierunkowy do Springfield)
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości