• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyżby ekstradycja stulecia?
#1
0
Słyszeliście może plotkę jakoby Apu miał niedługo zniknąć z filmowego Springfield?
Nic więcej, poza tą przerażającą informacją, nie wiem na ten temat.
Może ktoś z Was się czegoś dokopał w Necie?
A może to tylko (daj Boże!) fake news?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#2
0
Oj, widzę że nie za bardzo przeglądasz forum @macbdotcom... T2412

Od 30 października jest już wątek na ten temat: ⇒ Kultowa postać Apu znika z Simpsonów!  Bart_mooning
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#3
0
(18.11.2018, 18:19)remoHnospmiS napisał(a): Oj, widzę że nie za bardzo przeglądasz forum @macbdotcom... T2412

Od 30 października jest już wątek na ten temat: ⇒ Kultowa postać Apu znika z Simpsonów!  Bart_mooning

Ej tam, zaraz "nie przeglądasz". To tylko skleroza Smile
Sam w tymże, przytaczanym przez Ciebie, wątku już zabierałem głos. A potem o tym zapomniałem. A potem sobie przypomniałem, że gdzieś to o Apu zasłyszałem i postanowiłem, korzystając z chwilki czasu, zapytać o to na forum. I wyszło, że pytam na forum o to, czego się sam z tego samego forum dowiedziałem... nieco ponad 2 tygodnie temu Big Grin
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#4
0
Wiesz że ta twoja odpowiedź przypomina mi nieco wypowiedź na temat wysokich cen paliw.
"Paliwo na stacjach podrożało, ponieważ podrożał transport paliwa z powodu wzrostu cen paliwa"
Co prawda totalnie wyrwane z kontekstu ale jakby trochę podobna logika!  Laughing

PS. Dzisiaj lub jutro napiszę na ten temat bo mam kilka nowych wiadomości, ale w tamtym wątku.
Póki co jak pozwolisz to zamknę ten wątek. Chociaż ty też możesz to uczynić bo przecież jesteś Moderatorem!  Coool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
#5
0
Zamykaj Waść. Wstydu oszczędź.  Blush
Jak dla mnie, to możesz to zarchiwizować głęboooooko.  Angell
[Obrazek: NOyPz5G.png]
#6
0
Chciałbyś!? Chyba jednak zostawię dla potomności aby mieli się z czego pośmiać!  Laughing
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości