• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawieszone zatwierdzenie wykonania zadania
#1
0
Witam, 
Dawno mnie tu nie było (przymusowy odwyk od gry). 

Mam taki problem, że pojawiło mi się dzienne zadanie i wysłałam do niego większość postaci. Po 4h zadanie zostało ukończone i jak klikam w budynek (wszyscy są w jednym budynku) to punkt xp i kasa mi się nalicza ale żadne postacie nie „wychodzą” i cały czas mi pokazuje u góry w rogu ekranu że muszę kliknąć na postać a się nie da. Jak wychodzę z gry to znów jak klikam w budynek to nalicza kasę i xp Wink Na razie nabijam sobie tym levele (a co za tym idzie - pączusie 😎) ale kiedyś będę chciała używać tych postaci. 

Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Smile 

Uffff trochę się rozpisałam - może mnie ktoś zrozumie 😁
  Odpowiedz
#2
1
Nie spotkałem się jeszcze z takim problemem @dropsica88 ...
Wydaje mi się że możesz spróbować rozwiązać ten problem na dwa sposoby:
  1. Schowaj ten budynek do schowka a następnie ustaw go z powrotem.
  2. odinstaluj grę i zainstaluj ją ponownie.
Jak to nie pomoże to na chwilę obecną nie mam innego pomysłu ale spróbuje się dowiedzieć czy nie jest to jakiś nowy bug w grze.

Pozdrawiam!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
dropsica88  Zobacz wszystkie
#3
0
Pomogło schowanie budynku Smile 

Dziękuje Smile
  Odpowiedz
#4
0
Łomatko! Nowy wątek!

To podzielę się moim "problemem". Gdy włączam grę, to - choć z pozoru wszystko działa - niektóre funkcje są zawieszone. Np. Maggie - klikam, by poszła się schować, a tu... nic się nie dzieje, a w dodatku tracę szansę na tę mini-grę aż do następnego okresu 16h.
Zauważyłem, że łatwosprawdzić, czy gra jest w stanie "półzawieszenia"; wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu na ikonkę zadań i sprawdzić czy się otwiera. Jeśli tak, to nic nie jest zawieszone, a jeśli nic się nie otwiera, wówczas nie warto klikać innych zadań, bo nie startują poprawnie.

Rozwiązaniem (na ogół działającym) jest wyłączyć i ponownie włączyć grę.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości