• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jutro startuje "nowy" mini event...
#1
Kciuk w dół 
1

Wszystkie pliki graficzne publikowane na forum zawierają obrazki z gry "The Simpsons: Tapped Out" oraz z serialu "The Simpsons". Uważa się, że korzystanie z nich jest dozwolone zgodnie z prawem autorskim Stanów Zjednoczonych.

 


The Simpsons: Tapped Out Marge at the Bat jest 184 aktualizacja treści gry, która zostanie wydana 10 kwietnia 2019, a zakończy się 24 kwietnia 2019. Event jest oparty na odcinku 3 sezonu „Homer at the Bat”.
Aby rozpocząć event wymagany jest level 15. Niestety tym razem nie dodano żadnych nowych elementów...  Sick
Wygląda na to że EA powoli "odcina kupony" odgrzewając stare postacie, budynki oraz dekoracje, bo nie sądzę aby brakowało im pomysłów na większy event. Tym bardziej jak spojrzymy w kalendarz to raczej kolejnym wydarzeniem powinien być Easter 2019!  Huh

A to kilka przykładów tego co otrzymamy w "nowym wydarzeniu":

Powracające postacie

Image Name Unlock image Notes
Aristotle Amadopolis Unlocks after completing Marge at the Bat Pt. 1.
Jacques Unlocks with Fiesta Terrace.
Wendell Borton Unlocks with Zip Zap and 'Za.
Poochie Unlocks with Bicycle-Basketball Ramp.
Lewis Clark Unlocks with Mighty Pigs Practice Rink.

Powracające skórki postaci

Image Name Cost Unlock image Notes
Softball Mr Burns   Unlocks after completing Marge at the Bat Pt. 2.
Tennis Marge   Unlocks after completing Marge at the Bat Pt. 4.
Baseball Jasper   Unlocks after completing Marge at the Bat Pt. 7.
Referee Homer   Unlocks after completing Marge at the Bat Pt. 8.
Gorgeous Grampa

  75

 
Football Nelson   85  
Toreador Grampa   85  
Lady Duff   Unlock with Duff Brewery and Lady Duff bundle.

Powracające dekoracje

Image Name Cost Notes
Tennis Court

  30

Rewards  150,000.
Golf Course   Unlocks with Training Bundle.
Boxing Ring  
T-Ball Stand  
Tennis Machine  
Obstacle Wall  
Obstacle Tires  
Obstacle Wire  
Obstacle Log  
Mighty Pigs Practice Rink  165 Unlocks Lewis Clark.
Tailgate  200  
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#2
0
Jakiś tam event chyba był, ale jakby go nie było Dodgy . Parę zadań dla mieszkańców i tyle.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
Dla kogoś, kto ma wszystko, to rzeczywiście było "nic". Dala tych, którzy grają od niedawna - szansa na zdobycie wielu ciekawych fantów.
A mnie zastanawia stosunkowo "darmowe" rozdawnictwo bonusa %. Normalnie, aby zdobyć 2,25% Bonus na XP, trzeba wydać (i to w cenach promocyjnych!) około 30 pączków, a tu nagle wystarczy wyprodukować 10 "oskarów" w SH. Ciekawe posunięcie...

Ale zgodzę się: był to niby-event - przemknął jak meteor.
Ciekawe, która opcja spośród komentatorów obecnego zastoju w grze ma rację: czy ci, którzy wieszczą całkowity koniec gry, czy ci, którzy widzą w tym wszystkim przygotowania do wielkiej zmiany w TSTO?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
Zgadza się, pisałem z mojej perspektywy. Nic nowego mi nie doszło. Event skończył mi się w chyba 2gim dniu, a trwa do 24go, więc pewnie dla tych którzy mają mniej fantów w grze, jest faktycznie jakoś fajnie rozbudowany.

Myślę mimo wszystko, że nie będzie końca gry. Ma duży potencjał to generowania zarobków- wysoką ocenę w sklepie play, mnóstwo pobrań. Jakbym nie wiedział o co w niej chodził, to zainstalowałbym dla samego sprawdzenia skąd te zachwyty i popularność. Jak nie zarabiają przez pączki, to poszedłbym w sprzedaż reklam, zamiast likwidować tak popularną grę.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#5
1
A mnie właśnie przyszło do głowy, że Chińczykom odebrali TSTO, bo może właśnie ten rynek (słynący nota bene z piractwa na skalę dla nas niewyobrażalną - w końcu to gdzieś półtora miliarda ludzi!) przodował w "nieprzynoszeniu zysku" dla EA?
Może masz rację, że to jeszcze nie koniec? Mimo wszystko - szkoda by było, gdyby TSTO zniknęło całkowicie z sieci...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
rafal54396953  Zobacz wszystkie
#6
2
[Obrazek: FtQXwW0.jpg]

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć zawartość
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
rafal54396953 macbdotcom  Zobacz wszystkie
#7
0
Jakieś konkrety?
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#8
0
1 kwietnia już był Cry! Był!  Crying
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#9
0
@rafal54396953 , fakt, 1 kwietnia był już dawno, lecz niestety obecna sytuacja nie wygląda zbyt różowo...
Dzisiaj powinno być już coś wiadomo o nowej aktualizacji, niestety na serwerach EA brak jakichkolwiek zmian... Sick
Na dokładkę coraz więcej graczy na całym świecie skarży się coraz częściej występującym tzw. Bart Screen!

[Obrazek: LzieWMg.png]

Nie daje Ci to nic do myślenia Huh. Wielkanoc też już za nami a eventu Easter 2019 też nie było...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#10
0
Wygląda to rzeczywiście nieciekawie...
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#11
0
@remoHnospmiS  zaklinałem rzeczywistość. Niestety nic to nie dało Sad
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#12
1
Znalazłem w sieci protokół rozmowy gracza TSTO z supportem EA:

[Obrazek: GWmAgcz.png]

Oczywiście nie gwarantuję że jest on autentyczny, w każdym razie daje jakąś nadzieją że to jeszcze nie koniec... Huh

Oprócz tego słyszałem z nieoficjalnych źródeł jakoby 8 maja miał wystartować nowy event...

No cóż, pożyjemy, zobaczymy...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
macbdotcom  Zobacz wszystkie
#13
0
Tej rozmowy z EA nie znałem, ale i tak wydawało mi się, że gdyby to był koniec, to po prostu by to obwieścili.

Tak sobie kombinuję dwie wersje tego, co tam się stało.

Wersja I
Pewnie mają jakiegoś gracza dyżurnego, który na razie zgłasza zbyt wielki natłok rzeczy do pobrania i "przegrania"  w ramach ostatniego wysypu staroci - stąd większa niż zwykle przerwa w dostawie nowych zadań. Tacy starzy wyjadacze jak my pewnie się nudzą (choć ja nadal porządkuję bałagan po tym wysypie!), ale stosunkowo nowi gracze chyba się cieszą, że mogą spokojnie "przegrać" to wszystko, co im dostarczono ostatnio przed koniecznością angażowania się w nowy event.

Wersja II
To w zasadzie zbożne życzenie....
Może w jakiś niewytłumaczalny sposób posłuchali mojej prośby i tak przeprogramują grę, aby można było samemu pobrać jakiś stary event, a to wymaga zapewne większej pracy niż przy typowych aktualizacjach robionych metodą ctrl-C - ctrl-V.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#14
0
(02.05.2019, 12:04)macbdotcom napisał(a): ...ale i tak wydawało mi się, że gdyby to był koniec, to po prostu by to obwieścili...
Nie do końca... Gdyby obwieścili koniec gry zbyt wcześnie to sprzedaż pączków spadła by do zera.
 
(02.05.2019, 12:04)macbdotcom napisał(a): ...Wersja I
Nie wydaje mi się, raczej poważne problemy z serwerami oraz powoli brak pomysłów na nowe eventy.
 
(02.05.2019, 12:04)macbdotcom napisał(a): ...Wersja II
To jest technicznie niewykonalne bo po prostu serwery EA nie udźwigną takiej masy danych! Do każdego eventu potrzebne są oddzielne DLC, a biorąc pod uwagę iż było ich aż 184 jest to niemożliwe.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#15
0
Niestety 8 maja nie ukazała się żadna nowa aktualizacja...  Huh
Jedno co jest pewne to to, że EA powoli wyłącza kolejne serwery gry TSTO...  Angry
Jedyne co zmienili to sposób logowania który znów uniemożliwił mi dodawanie bezpłatnych pączków... Sick
Coraz bardziej zacieśniają się pogłoski że gra po 7 latach zostanie całkowicie wyłączona. Cry
Jednym z powodów ma być brak zainteresowania grą ze strony nowego właściciela marki The SimpsonsThe Walt Disney Company. 
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości