• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie oglądnąć Simpsonów?
#1
0
Tak ja w tytule, gdzie mogę oglądnąć w internecie simpsonów?
  Odpowiedz
#2
1
A na przykład na forum!  Cool
Tu w dziale ⇒ Najnowsze odcinki do pobrania! znajdziesz odcinki z sezonu 30 z angielskimi napisami.
Starsze odcinki z sezonu 28 oraz 29 są do pobrania w dziale ⇒ Archiwum › Archiwalne odcinki sezonu 28 i 29.
Część odcinków ma nawet napisy PL!  Big Grin

Zapraszam do oglądania!
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
kysiub  Zobacz wszystkie
#3
0
Wiesz może gdzie znajdę starsze sezony ?
remoHnospmiS napisał 25.04.2020, 20:14:
Zgodnie z Regulaminem ogólnym Forum, punkt 2.4 niedozwolone jest cytowanie całych postów kiedy odpowiadamy bezpośrednio pod nimi. Zezwala się na cytowanie wybranych fragmentów.
  Odpowiedz
#4
0
Tu już sam musisz skorzystać z wyszukiwarki, starsze odcinki nie są wcale takie trudne do znalezienia.  Cool
Ja niestety nie jestem w stanie wrzucić na forum wszystkich odcinków - po pierwsze z braku czasu, po drugie z powodu ograniczenia miejsca na serwerze forum.
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
Może i mi kiedyś będzie dane oglądnąć wszystkie odcinki 💪 Na razie syn nie pozwala 😂 Dobrze chociaż że jak śpi to mogę pograć 💪🤣😂
  Odpowiedz
#6
0
Jak syn śpi i możesz pograć, to i pooglądać też by się może jakoś dało? Na przykład w słuchawkach?  Big Grin
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
Tu jest ból bo mi się słuchawki zepsuły i muszę sobie najpierw kupić 😂🤣
  Odpowiedz
#8
0
W obecnej sytuacji to rzeczywiście stanowi problem, wielu z nas ma niestety dylemat czy zakup pewnych rzeczy które kiedyś nie były dla nas jakimś wielkim wydatkiem jest obecnie niezbędny?  Huh
W końcu bez słuchawek (póki co) da się jakoś żyć...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#9
0
Dokładnie - na razie się wstrzymałam, ale mam taki mały plan że mężowi na dzień ojca kupię Wink że niby jemu a sama będę korzystać jak go w domu nie będzie a dzieć będzie spał Wink jakoś trzeba sobie radzić Smile
  Odpowiedz
#10
Puścić oczko 
0
Całkiem dobry pomysł! Tyle że to zazwyczaj ojcowie kupują swoim dzieciom zabawki po to aby się po kryjomu nimi bawić. Big Grin
Ja nie mam dzieci, ale przyznam się szczerze iż zdarzyło mi się już kupić mojej drugiej połowie kilka różnych gadżetów tylko po to aby samemu z nich korzystać... Cool
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#11
0
(26.04.2020, 19:12)remoHnospmiS napisał(a): ...zdarzyło mi się już kupić mojej drugiej połowie kilka różnych gadżetów tylko po to aby samemu z nich korzystać... Cool

Łoł! Ale to zabrzmiało  Big Grin Big Grin Big Grin Rolleyes
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#12
0
Administracja forum gratuluje ci @macbdotcom napisania tysięcznego posta na naszym forum!!!  Big Grin Cool Beer

[Obrazek: OrLDxOb.gif]
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#13
0
Łoł! Na taką pierdułkę padło?   Laughing 

Przy okazji (a w temacie wątku!) dopowiem, że na stacji TNT puszczają wersję kinową The Simpsons. Właśnie leci.
@remoHnospmiS - napiszę PW
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości