• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkie sezony na dvd
#1
0
Czy orientujecie się gdzie można zakupić wszystkie sezony serialu na dvd? Trzepałem google i znalazłem jedynie pojedyncze sezony. Czy jest coś w stylu edycji kolekcjonerskiej?
  Odpowiedz
#2
0
Są zestawy, ale bez polskiej wersji językowej. U nas, niestety, wydano tylko 10 sezonów i raczej trzeba na nie polować osobno. Ja część kupiłem na Allegro, a część na OLX. Kilka udało mi się upolować w promocji na stronie Media Markt.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
1
O ile wiem @pablopbl4 to nigdzie. Nie ma wszystkich sezonów serialu w jednej edycji! Jest to spowodowane tym, że serial nadal jest kręcony i taka edycja nie miała by żadnego sensu. Możesz jedynie nabywać pojedyncze sezony jako Collector's Edition lub Limited Collector's Edition. 

Przykład: Amazon: The Simpsons: Season 14, Limited Collector's Edition.

Gdyby nawet kiedyś zrobiono wszystkie sezony w jednej edycji to cena zakupu nie byłaby zbyt zachęcająca...
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
pablopbl4  Zobacz wszystkie
#4
0
w sumie kiedyś myślałam, żeby je wszystkie skolekcjonować (te, co zostały wydane w Polsce), ale jednak szkoda mi hajsu na to, a też nie mam czasu wyszukiwać okazji, bo w tym czasie szukam okazji do innych filmów, książek, gadżetów Big Grin
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#5
1
Niestety wersja DVD oferuje co najwyżej przeciętną jakość obrazu. Brakuje jakiejś wersji remaster pierwszych 12 sezonów. Z tego co się orientuję to od 13 serii już są oficjalne wydania Blu-Ray, wiem też że na którejś z platform streamingowych są dostępni Simpsonowie w full HD, niestety z przyciętym obrazem, ze względu na różnice w formacie 4:3 i 16:9. Może jak Disney+ pojawi się w PL to będziemy mieli dostęp do Simpsonów, niemniej słyszałem, że i tam były problemy techniczne i z jakością odcinków.
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
remoHnospmiS  Zobacz wszystkie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości