• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpieczny limit budynków i dekoracji
#1
0
Wiedzieliście o limicie 9000 budynków/dekoracji   Dodgy ?

Taki komunikat mi się pojawił przy stawianiu budynku:
"You currently have 9450 buildings and decorations in your Springfield. It is recommended that you stay around 9000 if your device starts to encounter performance issues"

Mieliście jakieś problemy z wydajnością przez ilość "dekoracji"? U mnie póki co wszystko ok.
Poza tym, szkoda by mi było cokolwiek kasować.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#2
0
To swoją drogą ciekawa strategia: zachęcać do zbierania zupełnie niepotrzebnych szpargałów (przez choćby "crafting"), a potem wypominać wytrwałym graczom, że mają czegoś za dużo.

Też osiągnąłem ten limit i też mi było żal burzyć starannie skomponowane swego czasu miasto. Ostatecznie - troszkę i z tego powodu - rzuciłem w diabły granie w TSTO.

Kroplę goryczy przelała likwidacja Krustylandu, którego początkowo nie lubiłem, ale nakładem sporej pracy wypracowałem swój własny pomysł na park rozrywki, a oni mi to zniszczyli (a w zasadzie zmusili do zniszczenia własnymi rękami!).
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#3
0
Póki co buduję dalej co mi się przypodoba i jeszcze nie ma problemów z graniem. Jak będzie później zobaczymy. Do Krustylandu miałem podobne podejście. Nie lubiłem tam wchodzić, jednak z czasem ogarnąłem to miasteczko i... :/
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Wydaje mi się że ograniczenie to zmienia się z każdym rokiem co jest oczywiste z punktu widzenia możliwości sprzętowych. Pamiętam jak grałem 4 lata temu na jakimś kalkulatorze... Powierzchnia była 10-krotnie mniejsza i co chwila wyskakiwał komunikat o limicie dekoracji. Mam teraz kilkadziesiąt razy większe miasto i żaden komunikat jak na razie nie wyskoczył.
  Odpowiedz
#5
0
(31.01.2019, 20:20)pablopbl4 napisał(a): Wydaje mi się że ograniczenie to zmienia się z każdym rokiem co jest oczywiste z punktu widzenia możliwości sprzętowych. Pamiętam jak grałem 4 lata temu na jakimś kalkulatorze... Powierzchnia była 10-krotnie mniejsza i co chwila wyskakiwał komunikat o limicie dekoracji. Mam teraz kilkadziesiąt razy większe miasto i żaden komunikat jak na razie nie wyskoczył.

Fiu! Fiu! Dopiero teraz dotarło do mnie to, co napisałeś.
Cztery lata temu, powiadasz, przy 10-krotnie mniejszym mieście co chwilę Ci wyskakiwał komunikat o limicie dekoracji?  Cool
Grałem, mogę śmiało powiedzieć: BAAARDZO intensywnie i dopiero w 2018 po raz pierwszy dostałem takie ostrzeżenie. Dziwne...
Jak to zrobiłeś? Bardzo aktywnie porównywałem moje postępy w grze z innymi (byłem subskrybentem pewnej amerykańskiej stronki i członkiem społeczności TSTO), współzawodniczyłem na każdym polu (dość powiedzieć, że osiągnąłem maksymalny limit dochodu w SH - 2 bańki!), zawsze jako jeden z pierwszych osiągałem rundę bonutsową w każdym iwencie, ale takie coś? Fiu! Fiu!

Masz rację, co do zmieniających się ograniczeń - stale rośnie, ale częściej niż rok do roku. EA wprowadzają to odgórnie: w grudniu 2016 limit wynosił 9200, w grudniu 2017 - 10600, a w grudniu 2018 - 12100.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości