• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo
#1
1
Cześć. 
Mam na imię Mikołaj i podobno ktoś się zastanawiał "kim jest drugi tajemniczy administrator". Otóż tworzę zawodowo strony internetowe i zajmuję się między innymi tym forum jeśli jest taka potrzeba; wszystko zależy od pracy i jak się życie ułoży, ale w przyszłym roku prawdopodobnie zacznę jakieś studia związane z technologią. Skoro tworzę strony zawodowo to czemu to forum nie jest jeszcze perfekcyjne? Jak tylko pojawi się w końcu nowy system szablonów, to forum na pewno to poczuje. Póki co nie ma sensu tracić czasu na coś, co będzie nieaktualne w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. ;)
Tak ogólnie o mnie to jestem introwertykiem, kocham przesiadywać całymi dniami samotnie w pokoju i patrzeć się w mój cudowny ekranik, który daje mi ukojenie. Jedyny kontakt z ludźmi jaki preferuję to na odległość, a emotki tekstowe > graficzne :D
Czasami zagram w takie gry jak IronSight, RealmRoyale i SA:MP (od sampa zaczęła się przygoda z tworzeniem stron). Poza tym czas wolny spędzam na oglądaniu przeróżnych kanałów na youtube, przeglądaniu reddita i oglądaniu seriali i filmów (kreskówkowych, głupich, poważnych i prawie wszystko co się da). Uwielbiam seriale typu That '70s show, Friends, The Last Man on Earth, Lucifer, The Magicians, Legion, całe uniwersum DC (tylko seriale) i wiele innych. 
Bym napisał więcej, ale musicie wybaczyć. Brakuje mi całkiem weny. :<
[Obrazek: iT8qghN.jpg]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
remoHnospmiS  Zobacz wszystkie
#2
1
Brakuje weny? Chyba żartujesz - to najdłuższe powitanie w historii tego forum Big Grin

A tak w ogóle, to WITAJ!

Czytając to, co napisałeś, muszę stwierdzić, że chyba niewiele wiem o serialach (nic mi wymienione przez Ciebie tytuły nie mówią  Sick )
Moje dzieci zaraziły mnie światem MCU, więc z Twoim DC się nie dogadamy  Tongue
Niezależnie od upodobań komiksowych jakoś się pomieścimy w Springfield, nie? Wink
Pozdrawiam
Maciek
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
Ostatnie podziękowania:
remoHnospmiS  Zobacz wszystkie
#3
0
A ciemność światłością się stała  Smile . Witam i ja Smile, ciekawe jakie te zmiany będą w przyszłości?
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości