• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona postać
#1
0
Jaka jest wasza ulubiona postać? Którą darzycie skromnym uczuciem? Która poprawia wam humor i sprawia, że pojawia się uśmiech na waszej twarzy?
 
[Obrazek: uk2MXbr.jpg]
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#2
Puścić oczko 
0
[Obrazek: JLlysY3.jpg]Moe Smile
  Odpowiedz
#3
0
A jak Wam się Wydaje!?  Coool

[Obrazek: vJtz9BX.png]

[Obrazek: wocdZzM.jpg]
  Odpowiedz
#4
0
Homer, gruby Tony Big Grin
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
Tak jak mój Nick (na wspak) - Homer Simpson. Tylko dlaczego gruby Tony @rafal54396953  Huh
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#6
0
W sumie to jest więcej tych postaci, ale mocno ograniczyłem się do 2 Smile. Podobały mi się odcinki z Tonym, jego bratem, szwagierką Homera, księgowym... dwuznaczne wypowiedzi z których wychodzi, że niemożliwe wcale takie nie jest  Big Grin . Humorystyczny włoski klimat.
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
A ja mam kłopot. To tak, jakby dziecko spytać "kogo bardziej kochasz: tatusia czy mamusię?". I to mając po kilkanaście mamuś i tatusiów!  Cool
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#8
0
(30.08.2018, 20:43)castagna napisał(a): Jaka jest wasza ulubiona postać? Którą darzycie skromnym uczuciem? Która poprawia wam humor i sprawia, że pojawia się uśmiech na waszej twarzy?
 
[Obrazek: uk2MXbr.jpg]

Wiem, że moja ostatnia odpowiedź wyglądała na wymijającą, ale coż poradzę na to, że była... szczera? Wink

Patrząc na "rodzinne zdjęcie" powyżej muszę przyznać, że jedynie bliźniaczki Terri i Scherri są mi emocjonalnie najbardziej obojętne. Nawet ogrodnik Willie był czasami ciekawy, nie wspominając o reszcie z tej "fotki"; niemal każde z nich albo poprawia humor, albo przynajmniej intryguje.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#9
0
Heheh też nie przepadam za bliźniaczkami
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz
#10
0
Właśnie zauważyłem na wyjściowej "fotce" brak jednej z ważniejszych postaci serialu: Faceta ze sklepu z komiksami. Comic Book Guy chyba zasługuje na miano aktora, a nie statysty,  w tym serialu. Bardziej moim zdaniem, niż wspomniane wcześniej bliźniaczki.
A Waszym zdaniem kogo tu jeszcze brakuje? Może to pytanie będzie emocjonalnie łatwiejsze? Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#11
0
odpowiem sama sobie, prócz głównej rodziny uwielbiam:

[Obrazek: LrWzvI3.jpg]
Całe życie byłem otyłym w ciele grubasa.
[Obrazek: 6ZLnTie.gif]
  Odpowiedz
#12
0
(22.01.2019, 17:49)macbdotcom napisał(a): A Waszym zdaniem kogo tu jeszcze brakuje?

Sam sobie odpowiem: burmistrza!
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości