• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pączki
#1
0
macie jakieś sposoby na zwiększenie ilości pączków w grze toż to teraz horror - wszystko za pączki....
  Odpowiedz
#2
0
W zasadzie jest kilka sposobów na zdobywanie pączków w grze.
  1. Pączki można zdobywać grając regularnie każdego dnia i wykonując codzienne zadania. Jest wiele strategii jak grać aby w możliwie krótkim czasie zdobyć sporo darmowych pączków. Myślę że najlepszym fachowcem w tej dziedzinie jest nasz Moderator @macbdotcom i on na pewno podzieli się z tobą swoją wiedzą  Winkblink
  2. Pączki można kupować w Sklepie Gry, chociaż tam są ceny trochę z kosmosu i na początku tego roku nieco poszły w górę... T2412
  3. No i oczywiście jako aktywny Użytkownik naszego forum możesz otrzymać raz na 2 miesiące 5.000 [Obrazek: xOGUebi.png] wypełniając Formularz TSTO Coool  Niestety nie wiadomo jak długo będzie to możliwe ponieważ EA od jakiegoś czasu bardzo utrudniło nieautoryzowane dodawanie pączków (kiedyś można było dodawać nawet setki tysięcy), na dzień dzisiejszy można dodać jednorazowo tylko 1.000 pączków i mam wrażenie że niedługo i ta luka zostanie skutecznie zamknięta...  Sick
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#3
0
No i można jeszcze "uprawiać Kwik-E-Marty". Wystarczy włączyć przyspieszacz XP i regularnie (wymaga to odwiedzin raz na 4 godziny) "sadzić" KEM-y (w ilości takiej, aby zwrot ze zdobytych z innych budynków i zadań dla postaci pieniędzy wystarczyły na pokrycie tych zakupów), a po ich zebraniu posadzić nowe. I tak w kółko. U mnie to przychód (wraz z innymi źródłami, jak choćby "znajdź Maggie" czy pozyskiwanie torów do kolejki) rzędu 70 pączków/dobę. Wystarcza to na wszystkie bieżące zakupy (włączając w to przeszacowane zwykle oferty Gill'a).
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#4
0
Eh, to były czasy...  Smille  Niestety się (chyba) bezpowrotnie skończyły!  Crying

[Obrazek: DERbb0E.jpg]

@macbdotcom , Ty powinieneś wiedzieć o co chodzi. Dzisiaj na reddit /r/freedonuts cisza jak makiem zasiał...

No i jeszcze ta "prorocza" linia dialogowa:

[Obrazek: QyOvOUD.png]

Dla tych co nie są zorientowani w temacie:

Lamezino = Gamezino: dla tych co nie wiedzą, dorobił się w 2013 r. dużych pieniędzy na nielegalnej sprzedaży pączków.  Mad

SpAndex = spAnser:  pierwszy i najsłynniejszy modder gry TSTO, kreator EA Headquarters Black Market’u oraz najlepszych modów TSTO!  Coool

No i to bardzo wymowne zdanie na dole (cytat zaznaczony na żółto), wygląda na to że nadeszło to co EA przepowiedziało w grze pod koniec 2013 roku. Niecałe 5 lat po tym wydarzeniu era bezpłatnych pączków dobiegła końca... RIP

PS. Może kiedyś napiszę (dla tych co nie wiedzą) o aferze Gamezino.  [Obrazek: avarIGO.gif] 

Happy Tapping
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#5
0
(22.06.2018, 20:53)remoHnospmiS napisał(a): Eh, to były czasy...  Smille  Niestety się (chyba) bezpowrotnie skończyły!  Crying
 

Doświadczenie uczy, że wyścig nie ma końca: miecz - tarcza, pistolet - kamizelka, program - crack, rakieta - antyrakieta... Nawet radar - antyradar Wink
Ktoś na pewno coś wymyśli  Winkblink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#6
0
Cytat:Ktoś na pewno coś wymyśli  Winkblink
No w tym przypadku nie był bym taki pewny @macbdotcom, może i wymyśli, tylko że takich "Ktosiów" można dziś policzyć na palcach jednej ręki... Poza tym EA walczy wszystkimi sposobami z hackowaniem TSTO. Kilka dni temu został zamknięty jeden z największych portali internetowych na którym można było znaleźć mody TSTO... Ja też nie jestem pewny czy któregoś dnia nie dostanę pisma zmuszającego mnie do zamknięcia tego forum, z powodu wykorzystywania grafik z gry oraz z serialu. I na pewno nie będzie to pierwszy taki przypadek, musiałem już (z powodu skargi EA) usunąć TSTO Request Form z niemieckiego hostingu. Na razie formularze są porozrzucane po polskich hostingach, ale to też kwestia czasu..
Oczywiście ja mam nadal (ograniczoną) możliwość dodawania pączków, ale jest to w tej chwili dosyć pracochłonne i zajmuje zbyt wiele czasu. Tak więc era bezpłatnych pączków naprawdę się skończyła. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się narażał ryzykując iż pewnego dnia otrzyma list polecony od prawników EA i ewentualne zapłaci dotkliwą karę finansową... Tu naprawdę żarty się definitywnie skończyły!  T2412

Pokaż zawartośćPrzykład:

Pokaż zawartośćPrzykład 2:

Jestem pewien że ich ostatnią deską ratunku będzie banowanie kont użytkowników którzy korzystali/ją z nielegalnie dodanych pączków. A że jest to możliwe pokazała już firma TinyCo (wydawce takich gier jak np. "Family Guy The Quest for Stuff") banując setki tysięcy kont użytkowników którzy korzystali z różnych opcji dodawania darmowych muszelek. Ja też grałem w FG, oczywiście z pomocą modów i muszelki dodane nielegalnie do mojego konta były zerowane po kilku godzinach a za trzecim razem konto zostało usunięte z serwerów TinyCo. Naturalnie nadal mam możliwość dodawania muszelek do FG, lecz chętnych nie ma zbyt wielu, bo ryzyko zbanowania jest zbyt duże... Jak więc widzisz nie jest to wcale wyssane z palca, należę do "sceny" i mam informacje z pierwszej ręki. Coool    

Wcześniej czy później wszystko się kończy...   Scream1

Pokaż zawartośćELECTRONIC ARTS USER AGREEMENT Last Updated: May 17, 2018:
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#7
0
Czy to oznacza, ze już nie ma żadnej możliwości dodania czegokolwiek do gry?
[Obrazek: fapW9sj.jpg]
  Odpowiedz
#8
0
Nie do końca @Ellfik, przeczytaj tutaj ⇒ WAŻNY KOMUNIKAT!!!
Znalazłem sposób jak można dodawać pączki!  Cool
Choć tak naprawdę nie wiem jak długo podziała, ponieważ EA od pewnego czasu ciągle ulepsza zabezpieczenia aby uniemożliwić nieautoryzowane dodawanie pączków  T2412
[Obrazek: 0cN4Hpb.jpg]
  Odpowiedz
#9
0
To troszkę przykre, że już nie ma takich możliwości. Wiem, że sukcesywne zdobywanie pączków ,,ciężką pracą” przynosi większą satysfakcję. Jednak gdybym nie znalazła możliwości skorzystania z darmowych pączków, nie byłabym na takim etapie jakim jestem teraz. Nawet nie wiem czy bym jeszcze grała. Bo jak we wszystkich innych grach, co ciekawsze elementy są za dodatkową płatną walutę.

Jeśli więc jest jeszcze ta niewielka szpara pod drzwiami zabezpieczeń to chętnie bym skorzystała. Smile
[Obrazek: fapW9sj.jpg]
  Odpowiedz
#10
0
(09.02.2019, 00:02)Ellfik napisał(a): Wiem, że sukcesywne zdobywanie pączków ,,ciężką pracą” przynosi większą satysfakcję. Jednak gdybym nie znalazła możliwości skorzystania z darmowych pączków...

Wreszcie ktoś to też zauważył - pączki "zarobione" są o wiele smaczniejsze od "dostanych" Wink
Co do sensu gry freemium, to też Cię rozumiem; ja postawiłem sobie taki właśnie warunek i przez kilka lat się udawało - poza nielicznymi gadżetami dodawanymi wyłącznie przy zakupie pakietu pączków - na wszystko zapracowałem sam.
Po pierwsze chciałem udowodnić światu (tak naprawdę to chyba tylko sobie  Big Grin ), że można do takiej gry nie dopłacać ani centa, po drugie - jak już to zauważyliśmy: "zdobywanie pączków ,,ciężką pracą” przynosi większą satysfakcję"

Ale miało to też ciemną stronę: zbyt dużo czasu zajmowało mi pilnowanie dochodów i w rezultacie musiałem pójść na odwyk Wink
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#11
0
Haha odwyk od Simpsonów. 😂😂😂 Coś w tym jest. 😂
Ja miałam taki moment, ze zrobiłam sobie przerwę. Wynikła ona sama z siebie, przegapiłam w ten sposób parę wydarzeń. Ale powrót do gry, wciągnął mnie w ten świat na nowo. Wink
[Obrazek: fapW9sj.jpg]
  Odpowiedz
#12
0
Tego się trochę i ja obawiam. Planuję powrót do TSTO, ale na "zwolnionych obrotach" Wink
Cóż, kiedy jestem raczej typem nałogowca, niestety...
Nie palę wprawdzie już 10 lat, ale nadal o sobie myślę jak o palaczu - sądzę, że jeden papieros skończyłby się za niedługo paczką dziennie.
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#13
0
Dobrym sposobem jest nabijanie zadań w daily challenges. Może nie uda się Wam nabić 1000 pączków ale gdy regularnie wykonujecie zadania to 100 w miesiącu jest chyba realne.
  Odpowiedz
#14
0
U mnie w najlepszym czasie, przy mnożniku chyba 400%, udawało się nabijać 80 pączków. Oczywiście trzeba mieć włączony przyspieszać i przynajmniej 3 razy na dobę zbierać "plony" z poletka KEM'ów (ja ich miałem około 40) + wykonywać wszystkie inne zadania pączkorodne ("Gdzie jest Maggie?", tory kolejki i... chyba było coś jeszcze, ale teraz zapomniałem)
[Obrazek: NOyPz5G.png]
  Odpowiedz
#15
0
Przypomniałem sobie małą ciekawostkę w "Znajdź Maggie". Gdy jednak jakimś cudem nam się nie uda jej odnaleźć pomimo jej wydawanego dźwięku cmokania i dolatywania w te same miejsca, można wyłączyć grę przed zakończeniem czasu na szukanie. Zwykle trzeba czekać 16h, aby ponownie móc ją szukać. Po zastosowaniu tego sposobu, wystarczy ponownie włączyć grę i możliwość szukania powinna być nienaruszona Smile
[Obrazek: nrKXX8b.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości